573 342 577
Půjčovna  

uzavření prodejny pro maloprodej

Vážení obchodní partneři,

informujeme Vás o režimu provozní doby stavebnin a půjčovny nářadí firmy VW WACHAL a.s. s ohledem na usnesení Vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 č. 211.

V dalších dnech v souladu s běžnou otevírací dobou budeme mít otevřeno a budeme prodávat:

1) podnikatelům bez omezení i na prodejně, kdy se budeme snažit o omezení hromadění osob, a to například tím, že by do prostor prodejny vstupovali v omezeném množství. Velkoobchod funguje dál normálně.
2) konečným zákazníkům je prodejna stavebnin do odvolání uzavřena včetně výdeje nářadí z půjčovny.

V tuto chvíli s ohledem na usnesení Vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 č. 211 je zakázán prodej přímému zákazníkovi.
Prodávat zboží je tedy možné i nadále, avšak provoz prodejny bude upraven s ohledem na šíření COVID-19 tak, aby nedocházelo ke koncentraci více lidí či jejich kontaktu v provozovně, při předání a převzetí zboží či jiných fyzických operacích. Tedy především předání a převzetí zboží na určeném shromažďovacím místě mimo kontakt osob. Na rozvážku zboží se usnesení Vlády nevztahuje, a bude se tedy i nadále realizovat v nezměněném režimu avšak s omezeními fyzického kontaktu, množstvím lidí a dalšími opatřeními proti šíření COVID-19.

Toto stanovisko a instrukce vydáváme s výhradou dalšího vývoje situace, kterou sledujeme – dle tiskové konference bude režim ve stavebnictví a distribuci stavebních hmot dále zpřesňován.

Publikováno 16.3.2020