Sortiment
KONTAKTUJTE NÁS

Využijte kontaktní formulář pro libovolný dotaz, nebo pro nezávaznou kalkulaci objednávky - stačí zadat telefonní číslo a naši pracovníci se Vám ozvou!

Telefonicky nás můžete kontaktovat na následujících telefonních číslech:
573 342 577, 602 569 881, 602 727 487

Jméno, příjmení:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:

O firmě VW Wachal a.s.

 Počátky akciové společnosti VW WACHAL sahají do roku 1991, kdy současný majitel společnosti Ing. Viliam Wachal vstoupil jako fyzická osoba na stavební trh a začal podnikat. Od doby vzniku až po současnost prošla firma řadou proměn, které směřovaly k dokonalejšímu řízení, rozšiřování poskytovaných služeb a uspokojování potřeb zákazníků.

V srpnu 1995 změnila firma svoji právní formu i obchodní jméno a přešla z fyzické osoby na právnickou s názvem WACHAL s.r.o. Kroměříž. Zásadní změna se uskutečnila 1. 7. 1999. V tento den přešla dosavadní stavební firma do současné podoby s obchodním názvem VW WACHAL a.s.

Současnost

 V současné době působí firma jako stabilizovaná společnost s perspektivním výrobním programem na tuzemském, ale i zahraničním stavebním trhu. V Kroměříži firma vlastní stavební dvůr s volnými i zastřešenými plochami. Součástí tohoto objektu jsou i sklady stavebního materiálu.

Firma má vlastní prodejnu stavebnin a je vybavena vlastním strojním zařízením pro celý rozsah stavební činnosti včetně autodopravy, strojů pozemní práce a manipulaci s materiálem.

Stavebniny jsou zaměřené na prodej stavebniho materiálu a to v oblasti suché i klasické výstavby. Stěžejními materiály jsou porobetonové a cihelné stavební systémy, zdící materiály, fasádní systémy, polystyreny,  závěsné stropní podhledy – Thermatex, komplexní nabídka materiálu pro suchou výstavbu včetně minerální izolace.

 K dosažení optimalizace poměru cena / kvalita má společnost zabezpečenu dlouhodobou spolupráci s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery. Při výběru širokého sortimentu stavebních materiálů klademe důraz na kvalitu, ekologickou nezávadnost a certifikaci výrobků.

Ve snaze nabídnout našim zákazníkům kvalitní služby, prochází všichni pracovníci stavebnin pravidelným školením, týkající se nových stavebních materiálů, aby mohli informovat zákazníky o technických novinkách v této oblasti. Firma disponuje certifikátem jakosti ISO 9001.

Hlavní předností stavebnin VW Wachal je dobrá komunikace s obchodními partnery a servis všech prodávaných materiálů. V současné době je pro naše zákazníky otevřen prodejní sklad v Kroměříži na ulici Skopalíkova 1.

 Součástí stavebnin je půjčovna nářadí včetně nabídky  lešení, míchaček, vibračních desek a bouracích kladiv. Stavebniny disponují nákladním automobilem s hydraulickou rukou pro závoz materiálu.

Kvalitním přístupem a příznivými cenami si stavebniny  vytvořily na českém trhu nepřehlédnutelnou pozici ve stavebním sortimentu. Našimi odběrateli jsou hlavně velké a střední firmy, ale taktéž maloodběratelé.

Spokojenost zákazníka je prvořadým úkolem společnosti a toho lze dosáhnout pouze individuálním přístupem k potřebám každého zákazníka.